Kręci nas wszystko, co ma związek ze sztuką kulinarną. Przepisy, diety i ciekawostki z nią związane, ale też wszelkiego rodzaju narzędzia, bez których nie mogłaby istnieć w znanym nam obecnie kształcie.

Wierzymy, że przez żołądek można trafić do serca, dlatego niezwykle cenimy kucharzy: zarówno tych profesjonalnych, zarządzających znanymi na całym świecie restauracjami, jak i typowych amatorów, którzy rzadko wyściubiają nosy ze swoich maleńkich, ale niezwykle przytulnych kuchni.

Dzisiejsze media to morze informacji, a my niczym wytrawni rybacy wyławiamy tylko te okazy, które znajdują się w sieci naszych i twoich zainteresowań. Później je oczyszczamy, dodajemy najlepsze interpunkcyjne i stylistyczne przyprawy, aromatyzujemy metaforami i pięknymi zwrotami by mogły dumnie prezentować się na intelektualnej uczcie.

Zostań z nami na dłużej, a na pewno nie pożałujesz. Jeśli tak jak my wierzysz, że gotowanie to coś więcej niż obowiązek i codzienna rutyna, to znalazłeś się w iście doborowym towarzystwie.

Pyza
oraz zespół Świata przepisów